Zakładka z wyszukiwarką danych komponentów
Selected language     Polish  ▼
  Nazwa części      
   Szczegóły    

   
 

RATE Dane, Datasheet

Wyszukiwanie Szczegóły : 'Rate' - wyników : 1085 (1/55) strona
ProducentNumer częściWidokSzczegółowy opis

Molex Electronics Ltd.
106410-1030 QSFP to QSFP Quad Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 40 Gbps Data Rate, Cable Length 30.0m
106411-1007 QSFP to QSFP Fourteen Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 56 Gbps Data Rate, Cable Length 7.0m
106411-1063 QSFP to QSFP Fourteen Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 56 Gbps Data Rate, Cable Length 63.0m
106411-1030 QSFP to QSFP Fourteen Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 56 Gbps Data Rate, Cable Length 30.0m
1064101001 QSFP to QSFP Quad Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 40 Gbps Data Rate

Intersil Corporation
ISL6398 Programmable soft-start rate and DVID rate

Molex Electronics Ltd.
106411-1150 QSFP to QSFP Fourteen Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 56 Gbps Data Rate, Cable Length 150.0m
106411-1001 QSFP to QSFP Fourteen Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 56 Gbps Data Rate, Cable Length 1.0m
106411-1011 QSFP to QSFP Fourteen Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 56 Gbps Data Rate, Cable Length 11.0m
106414-1405 QSFP to MPO Quad Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 40 Gbps Data Rate, 4dB Loss Budget, Cable Length 5.0m
1064141403 QSFP to MPO Quad Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 40 Gbps Data Rate
106410-1003 QSFP to QSFP Quad Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 40 Gbps Data Rate, Cable Length 3.0m
1064101300 QSFP to QSFP Quad Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 40 Gbps Data Rate
106411-1250 QSFP to QSFP Fourteen Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 56 Gbps Data Rate, Cable Length 250.0m
106411-1003 QSFP to QSFP Fourteen Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 56 Gbps Data Rate, Cable Length 3.0m
1064101150_17 QSFP to QSFP Quad Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 40 Gbps Data Rate
106410-1020 QSFP to QSFP Quad Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 40 Gbps Data Rate, Cable Length 20.0m
106411-1043 QSFP to QSFP Fourteen Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 56 Gbps Data Rate, Cable Length 43.0m
106411-1020 QSFP to QSFP Fourteen Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 56 Gbps Data Rate, Cable Length 20.0m
1064141203 QSFP to MPO Quad Data Rate PSM4 Active Optical Cable, 40 Gbps Data Rate

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Link URL :

Czy Alldatasheet okazała się pomocna?  [ DONATE ]  

O Alldatasheet   |   Reklama   |   Kontakt   |   Polityka prywatności   |   Dodaj do ulubionych   |   Linki   |   Lista producentów
All Rights Reserved© Alldatasheet.com 2003 - 2019    


Mirror Sites
English : Alldatasheet.com  , Alldatasheet.net  |   Chinese : Alldatasheetcn.com  |   German : Alldatasheetde.com  |   Japanese : Alldatasheet.jp  |   Russian : Alldatasheetru.com
Korean : Alldatasheet.co.kr   |   Spanish : Alldatasheet.es  |   French : Alldatasheet.fr  |   Italian : Alldatasheetit.com  |   Portuguese : Alldatasheetpt.com  |   Polish : Alldatasheet.pl